دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

تغییر ساعت کاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی اطلاعیه ای، تغییر ساعات کار واحد های ستادی و اداری تابعه دانشگاه را اعلام کرد.

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی اطلاعیه ای، تغییر ساعات کار واحد های ستادی و اداری تابعه دانشگاه را اعلام کرد.
وبدا سبزوار / در این اطلاعیه خطاب به واحد های ستادی و اداری آمده است: با توجه به بخشنامه استانداری خراسان رضوی مبنی برافزایش دمای شدید در روز های آینده و به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال شهروندان ، بدینوسیله تغییر ساعات کار از تاریخ 98/4/1 لغایت 98/4/31 به شرح ذیل اعلام می گردد:
بر این اساس، شروع ساعات کاری در روزهای شنبه مورخه یکم تیرماه الی دوشنبه مورخه  31 تیرماه از ساعت 6:30 خواهد بود و ساعات کار بیمارستان ها و اورژانس نیز به روال سابق می باشد.
ساعت کار مراکز مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت در صورتی که به نحوه خدمات رسانی نقصی وارد نشود برابر نظر معاونت بهداشت برابر بخشنامه خواهد بود.
در این اطلاعیه تاکید شده است: مدیران کلیه واحد های تابعه موظف هستند پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به صرفه جویی در مصرف برق نظارت داشته و همه وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعت اداری از مدار خارج نمایند.

 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٣٨١  / تعداد بازدید:  8142

 


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/04/01 10:27
0
0
با سلام و ادب ضمن تشکر، پیشنهاد می شود شیوه اجرای ساعت کاری تا پایان تابستان ادامه یابد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: