دسترسی سریع
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

اعزام تیم پزشکی کانون بسیج جامعه پزشکی جغتای به مناطق محروم

به مناسبت هفته دفاع مقدس کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای با همکاری ناحیه مقاومت و شبکه بهداشت و درمان، تیم پزشکی طرح شهیدرهنمون شامل(پزشک،دندانپزشک،ماما،پرستار،داروخانه وکارشناس سلامت خانواده،بهداشت روان،بهداشت محیط،حرفه ای وعمومی)به روستای جاورتن اعزام نمود.

    روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ به مناسبت هفته دفاع مقدس کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای با همکاری ناحیه مقاومت و شبکه بهداشت و درمان، تیم پزشکی طرح شهیدرهنمون شامل(پزشک،دندانپزشک،ماما،پرستار،داروخانه وکارشناس سلامت خانواده،بهداشت روان،بهداشت محیط،حرفه ای وعمومی) را به مناطق محروم (روستای جاورتن)اعزام، و ضمن ویزیت رایگان اهالی روستا همراه با داروی رایگان، معاینه دهان و دندان، کنترل فشار و قند خون در سه شنبه مورخه سوم مهرماه ارائه خدمت نمودند.

     حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان با اشاره به فعالیت این کانون در مناطق محروم اظهار کرد: طرح شهید دکتر رهنمون در راستای اعتلای بسیج در ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و مشاوره ای تدوین شده، که در روستاهای کمتر برخوردار  انجام می شود. وی افزود: دراین اعزام، اهالی روستای جاورتن توسط دکتر روح ا...افشارپزشک عمومی و دکترعلی احسانی راد دندانپزشک عضو بسیج جامعه پزشکی ویزیت شدند، و قندخون و فشارخون آنان کنترل و مشاوره و آموزش توسط کارشناسان ارائه شد.

    محمدآبادی در ادامه از حضور موحدی پور امام جمعه، سرهنگ پاسدارعلی زرقانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مسکنی رئیس کمیته امداد شهرستان که باحضور خود در محل تیم شهید رهنمون روستای جاورتن باعث دلگرمی اعضا و درجریان ارائه خدمات کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان و مشکلات این روستای محروم و دورافتاده قرار گرفتند، تقدیر و تشکرنمودند.  

   وی افزودند: در آینده بتوانیم تیمهای پزشکی بیشتری، با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، شبکه بهداشت و درمان جغتای و بویژه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به مناطق محروم شهرستان اعزام نمائیم، و با توجه به نبود پزشک عمومی و متخصص دراعزام تیم، از پزشکانی که قصد خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم و دور افتاده حتی برای یک روز در سال را دارند، دعوت به همکاری نمودند، وی تلاش کانون بسیج جامعه پزشکی را رفع محرومیت ، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها حتی در دورترین و محرومترین نقاط شهرستان بیان نمودند.


 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ٥ مهر ١٣٩٧    / شماره خبر:  ٩٠٠٧  / تعداد بازدید:  1651

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: