دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

آغاز به کار اتاق عمل دندانپزشکی بیمارستان تخصصی و وفوق تخصصی حشمتیه

اتاق عمل دندانپزشکی بیمارستان تخصصی و وفق تخصصی حشمتیه سبزوار با انجام اولین عمل موفقیت آمیز بیمار مبتلا به اوتیسم رسماً آغاز به کار نمود.

اتاق عمل دندانپزشکی بیمارستان تخصصی و وفوق تخصصی حشمتیه سبزوار با انجام اولین عمل موفقیت آمیز بیمار مبتلا به اوتیسم  رسماً آغاز به کار کرد.

روابط عمومی بیمارستان تخصصی و وفوق تخصصی حشمتیه / اتاق عمل دندانپزشکی بیمارستان حشمتیه سبزوار با انجام اولین عمل موفقیت آمیز بیمار مبتلا به اوتیسم و با حضور کادر متخصص و مجرب درمانی ،در 29مرداد ماه سال جاری رسماً کار خود را آغاز کرد.

طی این عمل چهار ساعته؛ 13 دندان جوان نوزده ساله مبتلا به اوتیسم ترمیم و درمان ریشه (عصب کشی) به طور موفقیت آمیز انجام و بیمار با هوشیاری کامل و حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص شد.

اتاق عمل دندانپزشکی بیمارستان حشمتیه تیرماه سال جاری و با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور دندانپزشکی افتتاح و در حال حاضر با امکانات و تجهیزات جدید و استاندارد آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان، کم توانان ذهنی، جسمی حرکتی و بیماران خاص که قابلیت انجام درمان های دندانپزشکی به صورت سرپایی را ندارند؛ می باشد.

شایان ذکر است ؛ بیمارستان حشمتیه جزء اولین مراکز درمانی دولتی است که اقدام به ارائه خدمات دندان پزشکی به همراه بیهوشی برای بیماران خاص(کم توان ذهنی ،جسمی _حرکتی )نموده است.


 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٣ شهريور ١٣٩٧    / شماره خبر:  ٨٨٤٥  / تعداد بازدید:  6170

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: