دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جغتای برگزار شد.

هفته سلامت اول تا هفتم اردیبهشت ماه، باشعار " پوشش همگانی سلامت "سلامت برای همه درهمه جا"

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جغتای  روز پنج شنبه سی ام فروردین ماه به ریاست فرماندارشهرستان واعضای کارگروه سلامت (مسئولین ادارات) درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

   محمد علی آبادی فرماندار شهرستان هدف از تشکیل جلسه را هماهنگی برنامه های هفته سلامت برشمرد، وافزودند: هفتم آوریل روز جهانی بهداشت و اول تا هفتم اردیبهشت ماه  با شعارهفته سلامت " پوشش همگانی سلامت "سلامت برای همه درهمه جا" فرصتی است برای همه افراد و مسئولین  تا در برنامه ها و فعالیت های مرتبط با ارتقای سلامتی افراد جامعه مشارکت داشته باشند.  وی برنامه های دولت در زمینه ی سلامتی و بهداشت را ارائه خدمات درمانی مطلوب و ارزان به افراد و اقشار جامعه عنوان کرد و افزود : درگذشته همه به خدمات بهداشتی ودرمانی دسترسی نداشتند، اما با طرح تحول نظام سلامت که توسط  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پایه ریزی و اجرا شد، یکی از بهترین طرح های حوزه سلامت کشور بود که بسیاری از هزینه های درمان از دوش بیماران برداشته شده است، ودر این جهت باید همه مسئولین و مردم همکاری کنند تا از دستاوردهای خوب این طرح صیانت شود.

   در ادامه جلسه دکتر روستا زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان درمورد اهمیت سلامت وشعار آن مطالبی را بیان نمودند.  سپس برنامه هایی که توسط شبکه بهداشت و درمان از جمله (همایش پیاده رویی خانوادگی، برپایی ایستگاه سلامت، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم توسط بسیج جامعه پزشکی،جشنواره غذایی و...) برای این هفته در نظر گرفته شده است عنوان شد، وخواستار همکاری ومشارکت اعضای کارگروه در اجرای این برنامه ها وبرنامه های پیشنهادی خود اعضا شدند.

    در ادامه اعضای کارگروه با بیان دیدگاه های خود، به بحث وبررسی پیرامون موضوع های مطرح شده درجلسه پرداختند.و جلسه درپایان با مصوباتی همراه بود.

 


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧    / شماره خبر:  ٨٢٢٥  / تعداد بازدید:  2162

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: