دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

به مناسبت هفته سلامت؛

نواختن زنگ سلامت در مدارس جغتای

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، مراسم زنگ سلامت با حضور مسئولان به صورت نمادین در مدرسه ابتدایی کوثر نواخته شد.

 به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، مراسم زنگ سلامت با حضور مسئولان به صورت نمادین در مدرسه ابتدایی کوثر نواخته شد.

 به گزارش وبدا/ شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای در این مراسم گفت: هفته سلامت فرصت مناسبی برای بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم سلامت و بهداشت در راستای تامین سلامت کودکان و نوجوانان است.

 وی با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده سازان کشورند و سلامت آنها نقش مهمی در توسعه و بالندگی جامعه دارد؛ افزود: هر چه اطلاعات دانش آموزان در حوزه سلامت بیشتر باشد، نه تنها خانواده و جامعه سالمتری خواهیم داشت بلکه دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت می‌توانند جهت انتقال پیام های بهداشتی پل ارتباطی مناسبی بین محیط مدرسه، خانواده و جامعه باشند.

 در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش جغتای ضمن گرامیداشت هفته سلامت اظهار داشت: سلامت مقوله بسیار مهمی برای تک تک آحاد جامعه به خصوص دانش آموزان و آینده سازان کشور است و با رعایت برخی نکات از جمله تغذیه سالم و تحرک بدنی می‌شود به این مهم دست یافت.

  وی بر اهمیت سلامت در زندگی مردم و سلامت خانواده تاکید و اظهار داشت: در جامعه ای که  مردم آن به سلامتی اهمیت ندهند زندگی کردن سخت خواهد شد، سلامت و امنیت دو مقوله بسیار مهم هستند که فرد بعد از دست دادن آن متوجه اهمیت آن می شود.

 گفتنی است، تقدیر از سفیران سلامت مدرسه، اجرای نمایش و سرود با موضوع بهداشت و سلامت، برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع سلامتی، نمایشگاه غذا و تغذیه سالم و اجرای حرکات ورزشی دانش‌آموزان و اهدای جوایز از جمله برنامه‌های متنوع این مراسم بود.

        گزارش تصویری؛


 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٤٠٣    / شماره خبر:  ١٨٢٨٧  / تعداد بازدید:  70

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: