دسترسی سریع
جمعه ٢٢ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای؛

اهدای 50 واحد خون در پویش نذر خون "نذر فاطمی" در جغتای

به مناسبت هفته بسیج و ایام شهادت حضرت فاطمه(س) "پویش اهدای خون همدلی با هدف بسیج آحاد مردم برای اهدای خون" مردم شهرستان جغتای با پیوستن به این پویش اهدای خون، بیش از 50 واحد خون را نذر بیماران نیازمند کردند.

در اقدامی خداپسندانه به مناسبت هفته بسیج و ایام شهادت حضرت فاطمه(س) "پویش اهدای خون همدلی با هدف بسیج آحاد مردم برای اهدای خون" مردم شهرستان  جغتای با پیوستن به این پویش اهدای خون، بیش از 50 واحد خون را نذر بیماران نیازمند کردند.

به گزارش وبدا/ سرپرست شبکه و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای در بیان این مطلب گفت؛ این اقدام با هدف ترویج سنت حسنه اهداء خون و تامین خون مورد نیاز بیماران نیازمند با حضور پایگاه سیار انتقال خون سبزوار در شبکه بهداشت و درمان جغتای در روز چهارشنبه 8 آذرماه انجام شد، که با استقبال بی سابقه مردم نوعدوست شهرستان همراه شد.

غلامرضا شرفی افزود: در این روز جمع کثیری از مردم جغتای، کارکنان ادارات، کارکنان شبکه بهداشت و درمان، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان با مراجعه به پایگاه سیار انتقال خون مستقر در بیمارستان ولی عصر(عج)، در این پویش" پویش اهدای خون همدلی با هدف بسیج آحاد مردم برای اهدای خون"  شرکت و خون خود را نذر بیماران نیازمند به خون کردند.

گفتنی است تیم سیار خونگیری پایگاه انتقال خون سبزوار با پیگیری حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، به جغتای عزیمت کرده است.

      گزارش تصویری؛


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٢ آذر ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٧٥٠٤  / تعداد بازدید:  311

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: