دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای؛

تودیع و معارفه امام جماعت شبکه بهداشت و بیمارستان جغتای

امام جماعت شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای، با حضور امام جمعه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و کارکنان شبکه و بیمارستان ولی عصر(عج) در محل نمازخانه، یکم آبان ماه تودیع و معارفه شد.

 به گزارش وبدا/ حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان با تأکید به نماز اول وقت، از توجه ویژه ریاست شبکه بهداشت و درمان به مسئله نماز و پیگیری در برگزاری این فریضه مهم و همراهی حجت الاسلام یداللهی در پیشبرد برنامه های سلامت شهرستان تقدیر کرد.

  غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از همراهی و همکاری حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان و تلاش های بی وقفه حجت الاسلام یداللهی درهمه زمینه ها بویژه جلسات صیانت از جمعیت و ضرورت فرزند آوری در سطح شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 دراین مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحمان یداللهی امام جماعت ومسئول اداره تبلیغات اسلامی جغتای تقدیر و حجت الاسلام موسی الرضا فریمانه به عنوان امام جماعت شبکه و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای معرفی شد.

 گفتنی است در پایان با اهدای لوح تقدیر دکتر سالاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از زحمات حجت الاسلام تقی پور امام جمعه در اختصاص دادن چندین خطبه نماز جمعه به صیانت از جمعیت و ضرورت فرزند آوری و همچنین برگزاری جلسات این امر مهم توسط حجت الاسلام یداللهی در سطح شهرستان تجلیل شد.

          گزارش تصویری؛


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٦ آبان ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٧٢٩١  / تعداد بازدید:  474

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: