دسترسی سریع
شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

کسب رتبه دوم بخش معارفی جشنواره قرآنی وزارت بهداشت، توسط همکار شبکه جغتای

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اهدای لوحی از سرکار فاطمه ابویسانی به عنوان کسب رتبه دوم در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی بخش معارفی بیست و هفتمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومي شبکه بهداشت و درمان جغتای/ دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اهدای لوحی از سرکار فاطمه ابویسانی به عنوان کسب رتبه دوم در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی بخش معارفی بیست و هفتمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت قدردانی کرد.متن لوح تقدیر به شرح زیر است؛

خواهرگرامی فاطمه ابویسانی

 قرآن کریم، یگانه قانون جاودان هستی است که بر این عالم نزول یافت؛ معجزه ای عظیم که مشتاقان و معرفت جویان آن آستان بلند، بدان انس و ارتباط می گیرند.

هر اقدامی در شناساندن و نشر معارف آن، گسترش عطر حیات طیبه در جامعه و اهتمام به زنده نگه داشتن فرهنگ قرآنی، از جمله تکالیف ایمانی همه مومنین است.

 جشنواره قرآن و عترت (علیه السلام)جامعه دانشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرصتی است مغتنم برای نمایاندن محبت و ارادت دانشگاهیان به قرآن کریم و اهل البیت اطهار(علیه السلام) و تلاشی از سر صدق برای فرهنگ سازی قرآن در عرصه دانشگاهی است.

خداوند را شاکریم که شاهد توفیق شما در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کسبت رتبه دوم مشترک در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی بخش معارفی هستیم.

 دوام عزت و توفیق شما را در مسیر معرفت، انس و خدمت به ساحت قدسی کلام وحی و عترت طاهرین (علیه السلام) از پیشگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

   دکتر عباس شیراوژن

معاون فرهنگی و دانشجویی

 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای نیز در پیامی،  کسب رتبه دوم توسط فاطمه ابویسانی در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی بخش معارفی بیست و هفتمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

سرکار خانم فاطمه ابویسانی

همکار معزز شاغل در مرکز خدمات جامع سلامت ریواده

 

با سلام و احترام

 افتخار کسب رتبه در بخش معارفی بیست و هفتمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت نشان از تلاش، پشتکار و همت والای شماست، این دستاورد بزرگ مايه مباهات و خوشحالی اينجانب و مجموعه كاركنان شبكه بهداشت و درمان جغتای گردید.

 اینجانب کسب رتبه دوم توسط  سرکارعالی در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی بخش معارفی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور را به شما و خانواده محترمتان که در این موفقیت ارزشمند، همراه و پشتیبان شما بوده‌اند، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. اميد است در سايه قرآن کریم و اهل البیت (علیه السلام)  همواره در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شريف، در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشید. از خداوند منان سعادتمندی و توفیقات روزافزون شما را مسئلت دارم.

 غلامرضا شرفی   

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان جغتای


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٦٤٦٥  / تعداد بازدید:  43

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: