دسترسی سریع
شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

تقدیر از دندانپزشکان شبکه بهداشت و درمان جغتای

به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشکی، با اهدای لوح و شاحه گل از دندانپرشکان و دستیاران آنها در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان جغتای تقدیر شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ سلامتی ابعاد گوناگونی دارد، و ارتباط نزدیک سلامت بهداشت دهان و دندان در سلامت عمومی، امروزه بر کسی پوشیده نیست، به همین ‌منظور و ارج نهادن به زحمات و خدمات دندا‌نپزشکان، روز بیست و سوم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ را به مناسبت تصویب طرح تربیت بهداشت یاران دهان و دندان روز دندانپزشک نامیده شده است.

  به همین مناسبت دندانپزشکان و دستیاران دندانپزشکی مراکز خدمات جامع سلامت جغتای، با حضور در شبکه، با سرپرست شبکه بهداشت و درمان در روز دوشنبه 28 فروردین ماه، دیدارو گفتگو کردند.

  به گزارش وبدا/ غلامرضا شرفی در این دیدارگفت؛ سلامت دهان و دندان در حفظ سلامتی، زیبایی انسان و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها، بسیار مهم است، دندانپزشک بعنوان یکی از اعضای مهم تیم سلامت و با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می‌دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می‌کنند. 

  وی در ادامه افزود؛ بیست و سوم فروردین روز دندانپزشک بهانه‌ای است که از زحمات و خدمات تأثیرگذار دندانپزشکان در عرصه سلامت جامعه، بویژه در خدمات بهداشتی و درمانی شبکه تقدیر و تشکر شود، اینجانب این روز را به همه شما همکاران گرامی تبریک گفته، و آرزوی سلامتی، موفقیت و توفیق روزافزون را برای کلیه همکاران دندانپزشک دارم.

شایان ذکراست؛ در پایان این دیدار و به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشکی، با اهدای لوح و شاحه گل از دندانپرشکان و دستیاران آنها در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان جغتای تقدیرشد.

     گزارش تصویری؛


 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٦٢٨٥  / تعداد بازدید:  68

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: