دسترسی سریع
شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای؛

برگزاری ایستگاه نقاشی درحاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز جمعه جغتای

واحد جوانی جمعیت شبکه بهداشت ودرمان جغتای با برگزاری ایستگاه نقاشی و تهیه بنر در حاشیه مراسم معنوی راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه در صیانت از جمعیت و فرزندآوری پیام رسانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای در گفتگو با وبدا بیان کرد؛ در راستای منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در خصوص صیانت از جمعیت و فرزند آوری، و یکی از رسالت های اصلی دانشگاه علوم پزشکی، واحد جوانی جمعیت شبکه بهداشت ودرمان جغتای جهت اطلاع رسانی، در حاشیه مراسم معنوی راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه، ایستگاه نقاشی با موضوع خانواده شاد برگزار کرد.

 وی افزود؛ درهمین جهت جلسات خانواده سالم با موضوع، صیانت از جمعیت و ضرورت فرزند آوری به همت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری خوب مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی و ناحیه بسیج در روستاهای شهرستان جغتای برگزار شده و می شود، که با استقبال خوب مردم همراه بوده است، و این جلسات ادامه دارد.

 سرپرست شبکه بهداشت با بازدید از محل استقرار ایستگاه نقاشی، گفت؛ ایستگاه نقاشی که با موضوع خانواده شاد برگزارشده بود با استقبال بی نظیر مردم شهرستان همراه بود، که از برگزار کنندگان این ایستگاه، بویژه همکاران واحد جوانی جمعیت شبکه بهداشت جغتای، تقدیر و تشکر می شود.

                       گزارش تصویری؛


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٧ فروردين ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٦٢٥٨  / تعداد بازدید:  56

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: