دسترسی سریع
چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

بازدید سرزده سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای ازمرکزریواده

ارزیابی نحوه خدمت رسانی به مردم با توجه به برودت هوای سرد، ازمرکز ریواده

 ارزیابی نحوه خدمت رسانی به مردم با توجه به برودت هوای سرد، ازمرکز ریواده

  دربازدید سرزده سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای، وضعیت رفاهی و نحوه ارائه خدمت به مردم در مرکز خدمات جامع سلامت ریواده، با توجه به برودت هوای سرد و کاهش شدید دما و تداوم موج سرما مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ غلامرضا شرفی در این بازدید ضمن دیدار و گفتگو با پزشک و همکاران حاضر در مرکز  نحوه خدمات رسانی و مشکلات احتمالی و کاستی ها را با توجه به تداوم موج سرما مورد ارزیابی قرار دادند.

 وی همچنین در این بازدید با بررسی وضعیت مرکز، ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های شایسته همکاران، در جریان مشکلات و نارسایی‌های آنها قرار گرفت، و با توجه به امکانات موجود و اهمیت در صرفه جویی انرژی، بر ارائه خدمات مطلوب تأکید کرد.

 سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای در پایان در خصوص نحوه فعالیت مرکز خدمات جامع سلامت شهر ریواده عبدل آباد و حسین آباد رحیم خان در بخش هلالی نیز گفت: به لحاظ برودت هوای سرد و تداوم موج سرما مرکز خدمات جامع سلامت ریواده و حسین آباد از ساعت 8 الی 14فعال می باشد، و بیمارستان ولی عصر(عج) شهر جغتای و پایگاه های اورژانس 115 نیز به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به همشهریان می باشد.

 گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 9 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و سه پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢٧ دی ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٨٥٥  / تعداد بازدید:  47

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: