دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

گردهمایی سازمانها و ادارات شهرستان سبزوار در هفته پدافند غیر عامل

گردهمایی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در دبیرستان پسرانه شهید محمدیانی با شعار" پدافند غیر عامل ایران پایدار " با حضور معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار و مسئولین ادارات و سایرسازمانهای شهرستان با نمایش تجهیزات پدافندی برگزار شد.

گردهمایی  به  مناسبت هفته پدافند غیر عامل در دبیرستان پسرانه شهید محمدیانی با شعار" پدافند غیر عامل ایران پایدار " با حضور معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار و مسئولین ادارات و سایرسازمانهای شهرستان با نمایش تجهیزات پدافندی برگزار شد.

در این گردهمایی دکتر غضنفری معاون بهداشتی دانشگاه به مناسبت هفته پدافند غیر عامل (4لغایت 11آبانماه ) هدف از اجرای اصول پدافند غیر عامل در حوزه نظام سلامت را رعایت اصول پیشگیری و پیشگیری از بیماری ها،شناسایی مخاطرات و تهدیدها، مدیریت کاهش خطر بلایا ،آگاه سازی عمومی و مشارکت مردم در تداوم سلامت عمومی،بیان نمودند و افزودند که برای افزایش توان پیشگیری و کاهش اثرات ناشی از تهدیدات مرتبط با پدافند غیر عامل، لازم است تمهیداتی در سطح مدارس و جامعه اندیشیده شود. ضمنا تیم واکنش سریع معاونت بهداشتی با تمام تجهیزات نیز حضور داشت.

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٩ آبان ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٤٤٠  / تعداد بازدید:  231

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: