دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای؛

بازدیدسرپرست شبکه بهداشت و درمان از مرکز شماره2جغتای

غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان در اولین بازدید خود از مراکزخدمات جامع سلامت شهرستان، از مرکز شماره 2 جغتای بازدید کرد.

  غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان در اولین بازدید خود از مراکزخدمات جامع سلامت شهرستان، از مرکز شماره 2 جغتای بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای در اولین بازدید خود از مراکز و خانه های بهداشت، از مرکز خدمات جامع سلامت مرکز شماره 2جغتای بازدید، و در جریان وضعیت نیروی انسانی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعین توسط پرسنل قرار گرفت.

  سرپرست شبکه بهداشت در این بازدید با بررسی وضعیت مرکز، بر ارائه خدمات مطلوب با توجه به امکانات موجود، صرفه جویی، نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد.

  وی در ادامه طی نشستی که با پزشک و همکاران مرکز داشتند وضعیت نیروی انسانی، عمرانی و رفاهی مرکز خدمات جامع سلامت را بررسی، و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات همکاران و مرکز صادر کرد.

 گفتنی است مرکزخدمات جامع سلامت شماره 2شهری و روستایی جغتای با 4 خانه بهداشت و یک پایگاه شهری،  به 10500نفر جمعیت تحت پوشش خود، ارائه خدمت می کند.

https://t.me/salamat_Joghatai

 رسانه سلامت شهرستان جغتای

 

 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ١٧ شهريور ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٠٩٥  / تعداد بازدید:  256

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: