دسترسی سریع
چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار مسئولین شبکه و بیمارستان ولی عصر(عج) با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای به مناسبت روز پاسدار

به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (علیه السلام) و روز پاسدار، مسئولین شبکه بهداشت، بیمارستان و اعضای بسیج جامعه پزشکی، با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای این روز را به آنان تبریک گفتند.

  به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (علیه السلام) و روز پاسدار مهندس زرقانی ریاست شبکه بهداشت شهرستان، علی شاهی ریاست بیمارستان به همراه مسئولین واحدهای شبکه بهداشت، بیمارستان و اعضای بسیج جامعه پزشکی، با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای این روز را به آنان تبریک گفتند .

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان  و علی شاهی ریاست بیمارستان ولی عصر(عج) با تبریک ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار به همه پاسداران، رشادت ها و ایثارگریهای پاسداران در هشت سال دفاع مقدس و حال حاضر را گرامی داشتند.

  مهندس زرقانی در ادامه، از همراهی و تلاش فرماندهی ناحیه مقاومت و همه بسیجیان شهرستان و نیروهای جهادی در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس در دو سال گذشته تقدیر و تشکر کرد، و آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با ناحیه مقاومت بسیج سپاه اعلام کردند.

  درادامه سرهنگ پاسداراسماعیل زیبایی فرمانده سپاه جغتای با تبریک اعیاد شعبانیه، از کادر بهداشتی ودرمان شهرستان که در خط مقدم مبارزه با کرونا تلاش شبانه روزی کردند تقدیر، و همکاری خود را در مقابله، پیشگیری و واکسناسیون از بیماری کرونا ویروس، محرومیت زدایی در مناطق محروم شهرستان، با شبکه و بیمارستان اعلام، و برای کادر بهداشت و درمان آرزوی موفقیت کرد.

https://t.me/salamat_Joghatai

 رسانه سلامت شهرستان جغتای


 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٨ اسفند ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٤٣٣٩  / تعداد بازدید:  272

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: