دسترسی سریع
سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

آیین بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زرقان

با حضور مسئولین و مردم از ساختمان بازسازی شده مرکز خدمات جامع سلامت زرقان توسط خیر نیک اندیش بهره برداری شد.

 با حضور مسئولین و مردم از ساختمان بازسازی شده مرکز خدمات جامع سلامت زرقان توسط خیّر نیک اندیش بهره برداری شد.

 حسین زرقانی در گفتگو با خبرنگار وبدا شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای گفت؛ مرکز خدمات جامع سلامت روستای زرقان در چند سال قبل ساخته شده بود از نظر ظاهری جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب نبود، که با هماهنگی و نظر دفترفنی و قابل قبول بودن استحکام، بهسازی شد.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان فزود؛ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زرقان، با حضور دکتر محبی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه، دکتر نوده معاون بهداشتی دانشگاه، دکتر محبی فر فرماندار و جمعی از مسئولین و مردم به بهره برداری رسید.

 وی افزود؛ این مرکز در مساحت سیصدمتر مربع و با هزینه شش میلیارد ریال توسط خانواده مرحوم شادروان جانبازحاج محمد بلالی از خیّرین نیک اندیش روستای زرقان بهسازی شد.

 مهندس زرقانی با تقدیر و تشکر از خانواده مرحوم بلالی، بیان کرد؛ انتظار می رود خیّرین و فعالان عرصه سلامت شهرستان، با کمک های خود در راستای ارتقاء و تامین سلامت مردم منطقه گامهای مثبتی بردارند.

 گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٧٩٣  / تعداد بازدید:  897

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: