دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه خبر داد؛

آغاز ثبت‌نام مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت هدهد

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از آغاز ثبت نام مرحله دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان وزارت بهداشت در این دانشگاه خبر داد.

وبدا به نقل از مفدا مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با بیان اینکه در این دوره اساتید، دانشجویان و کارکنان می‌توانند ثبت نام نمایند اظهار کرد: بیست و ششمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت امسال شامل ۶ بخش و ۵۵ رشته در بخش های آوایی،معارف اسلامی، پژوهشی، فن‌آوری، ادبی، هنری می باشد.

مدیر فرهنگی دانشگاه اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بیست و پنجمین  دوره از این جشنواره با شرکت هزارو ۹۲۱ نفر از استادان ، کارکنان و دانشجویان در بخش های مختلف موفق به کسب ۹ رتبه کشور شد. و در سی و پنجمین جشنواره ملی  دانشجویان دانشگاه های  کشور حایز رتبه سوم در بخش پژوهشی شد.

سلمانیان گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مراجعه و یا با شماره ۴۴۰۱۸۴۳۱  کانون قرآن و عترت دانشگاه تماس حاصل نمایند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطر نشان کرد: امید است تا با اهتمام هر چه بیشتر در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی ،گام های اساسی درراه اعتلای بیشتر فهم قرآنی در سطح جامعه و دانشگاه ها برداشته شود.


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٦٥٦  / تعداد بازدید:  10790

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: