دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

اعزام تیم پزشکی به مناطق کم برخوردارشهرستان جغتای روستای جاورتن

به مناسبت هفته دفاع مقدس، کانون بسیج جامعه پزشکی جغتای، تیم پزشکی طرح شهید رهنمون را به روستای جاورتن این شهرستان اعزام کرد.

  به مناسبت هفته دفاع مقدس، کانون بسیج جامعه پزشکی جغتای، تیم پزشکی طرح شهید رهنمون را به روستای جاورتن این شهرستان اعزام کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان/ مدیرکانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای گفت: تیم پزشکی طرح شهید رهنمون با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت به روستای جاورتن اعزام شدند.

  حمزه محمدآبادی افزود: اعضای این تیم پزشکی شامل: پزشک عمومی، گفتاردرمان،ماما، پرستار، دارویار و بهورزاست.

  وی گفت: اعضای این تیم خدمات رایگان پزشکی مانند: ویزیت بیماران، ویزیت بیماران دیابتی روستا، ویزیت گفتار درمان، ویزیت ماما، کنترل فشار و قند خون، مشاوره های پزشکی و بهداشتی ، بویژه بیماری کرونا ویروس و تزریق واکسن کرونا را انجام می دهند.

  مسئول بسیج جامعه پزشکی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، ریاست شبکه بهداشت ودرمان، دکتر کامل مسئول داروخانه شهر جغتای اعضای بسیج جامعه پزشکی گفت؛ همکاری و همراهی این عزیزان در اعزام تیم پزشکی، باعث ارائه خدمات رایگان و بی منت به مردم محروم شهرستان است.  

  مدیر کانون بسیج بیان کرد؛ دراین اعزام حدود 53 نفر ویزیت شدند، و حدود یک ونیم میلیون تومان داروی رایگان از جمله این خدمات بود.

  محمدآبادی افزود: رفع محرومیت، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها در دورترین و محروم ترین نقاط شهرستان از مهم ترین اهداف کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای است.

  وی گفت: با توجه به نبود پزشک عمومی و متخصص در اعزام تیم، از پزشکانی که قصد خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم و دور افتاده حتی برای یک روز در سال را دارند، دعوت به همکاری می کنیم.

روستای جاورتن درغرب شهرستان جغتای و خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٦٥١  / تعداد بازدید:  1071

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: