دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

کسب رتبه دوم پرستاران سبزواری در نهمین سمپوزیوم خود مراقبتی و آموزش به بیمار

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از کسب رتبه دوم پرستاران سبزواری در نهمین سمپوزیوم و ششمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار خبر داد.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از کسب رتبه دوم پرستاران سبزواری در نهمین سمپوزیوم و ششمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار خبر داد.

به گزارش وبدا به نقل از روابط عمومی معاون درمان / مجتبی لعل با اعلام این خبر اظهار کرد: نهمین سمپوزیوم وششمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش بیمار با حضور شرکت کنندگانی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مرداد ماه سال جاری در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

وی افزود:در این جشنواره شرکت کنندگان با 220 اثر در چهارمحور شرکت داشتند که و این آثار در ۵ کمیته آثار مکتوب، آثار دیداری و شنیداری، آثار و اقلام تبلیغی، هنرهای تجمسی و کمیته اپلیکیشن و پلت فرم های کاربردی مورد بررسی و داوری قرار گرفت.

مجتبی لعل اضافه کرد: راحله عرب اسدی، نسرین ملایی و شهربانو طالبی از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بخش اقلام تبلیغی موفق به کسب رتبه دوم شدند.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان داشت: همچنین در بین آثار مکتوب، از3 اثر شهربانو طالبی و سمیه طالبی وخانم وجیهه برادران مهرآبادی از دیگر پرستاران این دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ١ شهريور ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٣٣٥  / تعداد بازدید:  1390

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: