دسترسی سریع
شنبه ٠٢ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) با رئیس دادگستری جغتای

به مناسبت هفته قوه قضایه دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) به همراه مسئول واحدهای شبکه و بیمارستان با ریاست دادگستری شهرستان جغتای دیدار کردند.

  روابط عمومی بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای/ به مناسبت هفته قوه قضایه دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) به همراه مسئول واحدهای شبکه و بیمارستان با ریاست دادگستری شهرستان جغتای دیدار کردند.

   در این دیدار علی اکبر رحیمی رئیس دادگستری شهرستان جغتای ضمن تقدیر و تشکر از متولیان سلامت شهرستان به جهت مقابله و پیشگیری با بیماری کرونا و ارائه خدمات مورد نیاز عموم مردم در حوزه سلامت تقدیر کرد و ضمن آروزوی سلامتی برای مهندس زرقانی، جهت همكاري با شبكه بهداشت و بيمارستان در راستاي دستيابي به اهداف سلامت اعلام آمادگی کردند.

   علی شاهی در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، یاد و خاطره شهید آیت ا... دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان را گرامی داشت، و افزود؛ نامگذاری هفته قوه قضاییه، فرصت مغتنمی برای تقدیر و تشکر از خادمان این عرصه است.

  وی از حمایت های رئیس دادگستری و دادستان دادسرای شهرستان در جهت رفع مشکلات بهداشتی مردم و تعامل نزدیک با شبکه و بیمارستان در حوزه سلامت قدردانی کردند.

   رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای گزارشی از خدمات بیمارستان و شبکه در مقابله و پیشگیری با بیماری کرونا، برنامه ها و طرح های پیش رو در حال اجرا در بیمارستان که باعث افزایش سطح خدمات خواهد شد ارائه کرد. و همفکری در خصوص مسایل و مشکلات بهداشتی که در حیطه کاری  شبکه بهداشت و حوزه قضایی است از دیگر موارد این دیدار صمیمانه بود.

  در پایان این دیدار مسئولین بیمارستان و شبکه برای کارکنان دستگاه قضایی آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٢٢٩  / تعداد بازدید:  2133

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: