دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) با رئیس دادگستری جغتای

  روابط عمومی بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای/ به مناسبت هفته قوه قضایه دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) به همراه مسئول واحدهای شبکه و بیمارستان با ریاست دادگستری شهرستان جغتای دیدار کردند.

   در این دیدار علی اکبر رحیمی رئیس دادگستری شهرستان جغتای ضمن تقدیر و تشکر از متولیان سلامت شهرستان به جهت مقابله و پیشگیری با بیماری کرونا و ارائه خدمات مورد نیاز عموم مردم در حوزه سلامت تقدیر کرد و ضمن آروزوی سلامتی برای مهندس زرقانی، جهت همكاري با شبكه بهداشت و بيمارستان در راستاي دستيابي به اهداف سلامت اعلام آمادگی کردند.

   علی شاهی در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، یاد و خاطره شهید آیت ا... دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان را گرامی داشت، و افزود؛ نامگذاری هفته قوه قضاییه، فرصت مغتنمی برای تقدیر و تشکر از خادمان این عرصه است.

  وی از حمایت های رئیس دادگستری و دادستان دادسرای شهرستان در جهت رفع مشکلات بهداشتی مردم و تعامل نزدیک با شبکه و بیمارستان در حوزه سلامت قدردانی کردند.

   رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای گزارشی از خدمات بیمارستان و شبکه در مقابله و پیشگیری با بیماری کرونا، برنامه ها و طرح های پیش رو در حال اجرا در بیمارستان که باعث افزایش سطح خدمات خواهد شد ارائه کرد. و همفکری در خصوص مسایل و مشکلات بهداشتی که در حیطه کاری  شبکه بهداشت و حوزه قضایی است از دیگر موارد این دیدار صمیمانه بود.

  در پایان این دیدار مسئولین بیمارستان و شبکه برای کارکنان دستگاه قضایی آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.٠٩:٠٨ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٢٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٦١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: