دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

تجلیل از خدمات ماماهای شبکه بهداشت و درمان جغتای

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ماما، مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای، از ماماهای سطح شهرستان به جهت تلاش در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی و ارتقاء سطح سلامت قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ماما، مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای، با حضور در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان از ماماهای سطح شهرستان به جهت تلاش در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی و ارتقاء سطح سلامت، قدردانی نمود.

  مهندس حسین زرقانی گفت؛ سلامت مادران سياست اصلي بخش بهداشت است، رضايتمندي ارباب رجوع و نقش ماماها در ارائه خدمات مطلوب و تحقق سلامت زنان جامعه دارای مسئولیت و اهمیت ویژه است.

  در پايان با توجه به بررسی و پیگیری مسائل و مشكلات و ارائه پیشنهادها و نظرات کارکنان آن مجموعه، توسط مدير شبكه، از زحمات و خدمات شايسته ماماهای شبکه بهداشت با اهداي لوح تقدير تجلیل شد.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ١ خرداد ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣١٠٨  / تعداد بازدید:  1411

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: