دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

تجلیل از مسئولین روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج)جغتای

به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از مسئولان روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت درمان جغتای/ به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، از مسئولان روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای تجلیل شد.

  مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای در این مراسم گفت؛ روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا از خدمات مسئولان روابط عمومی که در دوران شیوع کرونا تلاش‌ها و خدمات ارزنده‌ای داشته و به عنوان یکی از مدافعان عرصه سلامت مطرح هستند، تقدیرشود.

  مهندس حسین زرقانی افزود؛ روابط عمومی یک عنصر محرک، تقویت کننده وآگاهی بخش است. روابط عمومی یک محرک است برای بالابردن تعهد سازمانی و یک عنصر قوی در ارزیابی سازمان و تقویت کننده برنامه ها و سیاستگذاری ها است.

  وی افزود؛ فعالیت روابط عمومی در دو بخش درون سازمان و برون سازمان مشهود است، با انعکاس مطلوب رویدادها شکل و ساختار سازمان را نظم می دهد و همچنین نگرش و ذهن مخاطبان بیرونی را در خصوص سازمان روشن و شفاف می کند.

   گفتنی است، در پایان با حضور مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان، دکتر شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) و جمعی از مسئولین واحدها، از سیدحمید ضیاء مسئول روابط عمومی بیمارستان ولی عصر(عج) و حمزه محمد آبادی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل تجلیل شد.


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣١٠١  / تعداد بازدید:  1834

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: