دسترسی سریع
پنج شنبه ١١ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان با رئیس هلال احمر جغتای

در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج) با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای دیدار و از زحمات این نیروهای نجات گر تقدیر کردند.

 در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج) با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای دیدار و از زحمات این نیروهای نجات گر تقدیر کردند.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/  حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت درمان جغتای به همراه دکتر شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج)، حمزه محمدآبادی مدیر بسیج جامعه پزشکی شهرستان و هادی ارشادی کیا مدیر داخلی بیمارستان با مسئول جمعیت هلال احمر این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

  مهندس زرقانی در این دیدار، ضمن تبریک هفته هلال احمر و صلیب سرخ گفت؛ خدمات هلال احمر در این روزها در کنار کادر درمان و سلامت شهرستان باعث تقویت امید در عموم مردم شده، و این جمعیت در مواجه با همه بلایا و بویژه با این بیماری منحوس کرونا با حضور در تیم های نظارتی و... درکنار مدافعان سلامت خوش درخشیدند که جای تقدیر و تشکرفراوان دارد.

  وی با تاکید بر لزوم هم افزایی و هم گرایی دستگاهها در سطح شهرستان جغتای برای مقابله و پاسخگویی به سوانح و بحرانها و همین طور بیماری منحوس کرونا تاکید کرد؛ شعار هر "خانواده یک امدادگر" در هلال احمر به آن پرداخته شده، که بهتر است در این شهرستان محقق، و شبکه بهداشت و درمان آماده همکاری با این نهاد است.

  دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای گفت؛ با حضور امدادگران در جاده ها، مردم از  آرامش خاطر خاصی در سفرهای خود برخوردارند، که این امر از اخلاص امدادگران و نجاتگران جاده ای و مسئولین نشأت می گیرد، و با توجه به حضور فعال جمعیت هلال احمر در طرح شهید سلیمانی و مبارزه با بیماری کرونا جا دارد صمیمانه از شما عزیزان به پاس این زحمات شبانه روزی قدردانی شود.

  در ادامه عباس یوسفی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای گفت؛ یکی از دلایل اصلی موفقیت جمعیت هلال احمر، حمایت و همکاری جامعه بهداشت و درمان شهرستان در بحرانها می باشد، که با راهنمایی و هدایت شما بزرگواران به خوبی راه را برای تمامی عوامل جمعیت بخصوص امدادگران و جوانان باز کرده است، و امید است ان شاءا... به کمک هم بتوانیم بیماری منحوس کرونا را شکست دهیم .


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٠٨٩  / تعداد بازدید:  642

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: