دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

۱۵ اردیبهشت روز جهانی ماما گرامی باد.

پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای به مناسبت روز جهانی ماما

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای به مناسبت فرارسیدن پانزدهم اردیبهشت «روز جهانی ماما» پیامی صادر کرد.

متن پیام وی بدین شرح است؛

  پنجم ماه می مصادف با 15 اردیبهشت روز جهانی ماما، از سوی سازمان جهانی بهداشت نام گذاری شده است، و یکی از مهمترین گروه های ارائه دهنده خدمت در حوزه بهداشت و درمان ماماها می باشند، که در شرایط عادی و بحرانی فداکارانه و متعهدانه در جهت تأمین و ارتقاء سلامت مادران، کودکان، سالمندان و به طور کلی همه اقشار جامعه در عرصه های مختلف از خودگذشتگی و جان فشانی می نمایند.

   ماماها به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ جامعه پزشکی کشور، با ارائه خدمات و مراقبتهای ویژه و نیز پیگیریهای مستمر در تامین سلامت مادر و کودک و کاهش مرگ و میر آنان نقش بسیار ارزنده ای ایفا می کنند.

   نقش ماما در کنترل دو شاخص مهم بهداشتی در جهان و کشور یعنی کاهش مرگ مادران باردار و نوزادان از اهمیت والایی برخوردار است.

   این جانب به نوبه خود،ضمن آروزی قبول طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان و شب های قدر، با ارج نهادن روز جهانی ماما، از زحمات ماماهای اعضای تیم سلامت شبکه بهداشت جغتای، که با تعهد و خدمت بی ‌منت و صادقانه، در شغل بزرگ مامایی ارائه خدمت می کنند، تقدیر و تشکر می کنم، سلامتی و توفیق روز افزون را برای همه بزرگواران از درگاه خداوند متعال خواستارم.

حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای


٢١:٢٩ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٥١    /    تعداد نمایش : ٤٢٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: