دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای

مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت شهرستان، طی پیامی روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را به همکاران شاغل در این رشته تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت شهرستان، طی پیامی روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را به همکاران شاغل در این رشته تبریک گفت.

متن پیام وی به این شرح است؛

  هشتم اردیبهشت ماه هرسال مصادف با 28آوریل، توسط سازمان بین‌المللی کار به عنوان روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی محیط کار اعلام شده است، و سازمان بین المللی کار(ILO) شعار جهانی امسال 1400 را (پیش بینی،آماده سازی و پاسخ گویی به بحرانها - هم اکنون برای افزایش تاب آوری در نظامهای ایمنی و بهداشت حرفه ایی سرمایه گذاری نمایم) اعلام کرده است.

  رسالت ما تضمین محیط های کاری ایمن و سالم خواهد بود و خواستار به رسمیت شناختن ایمنی و سلامت در کار به عنوان یک اصل بنیادی و حق طبیعی کارگران در محیط کار هستیم، و این در سایه توسعه همکاری و مشارکت های اجتماعی حاصل خواهد شد.

  این جانب روز بهداشت حرفه ایی را خدمت همکاران مسئولیت پذیر و وظیفه شناس واحد بهداشت حرفه ای، که با الهام از تخصص، تعهد و کاربرد مهارت های لازم در راستای توسعه خدمات سلامت کار با توجه به بیماری  منحوس کرونا ویروس،  که به صورت همه جانبه و با حساسیت تمام در مقابله، پیشگیری و رعایت فاصله گذاری مناسب اجتماعی اهتمام می ورزند، و تمام تلاش خود را در انجام وظایف شغلی و مسئولیتهای قانونی برای نیل به اعتلای سطح سلامت شاغلین به کار می گیرند، تبریک و تهنیت می گویم، و آرزوی سربلندی و موفقیت در مسیر توسعه و پیشبرد اهداف عالیه نظام سلامت را دارم.

مهندس حسین زرقانی

رئیس شبگه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٠٠٨  / تعداد بازدید:  700

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: