دسترسی سریع
دوشنبه ٢٧ فروردين ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پلمپ 15واحد صنفی در شهرستان جغتای

در بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت از اماکن عمومی وتهیه و توزیع مواد غذایی در یک هفته گذشته، 15واحد صنفی به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا، پلمپ شد.

  در بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت از اماکن عمومی و تهیه و توزیع مواد غذایی در یک هفته گذشته، 15 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا، پلمپ شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای گفت؛ با شروع دوره جدید محدودیت های کرونایی به علت نارنجی شدن وضعیت شهرستان، 15 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا جریمه و تعطیل شد.

  وی افزود؛ رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی وظیفه همگانی است، مردم، مسئولین صنوف و اداره ها، طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا، دستورالعمل ها و پروتوکل ها را به طور جدی رعایت نمایند، تا از قرمز شدن وضعیت شهرستان و تعطیلی صنوف پیشگیری شود.

مهندس زرقانی یادآورشد: ماموریت و هدف ما تعطیلی و جریمه صنوف نیست، اما در جایی که عملکرد صنوف، بهداشت عمومی و سلامت مردم را به خطر اندازد بدون اغماض و با هماهنگی دادستان برخورد قانونی و پیشگیرانه صورت می‌گیرد.

  وی با درخواست از شهروندان گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی با سامانه تلفنی ۱۹۰ تماس گرفته گزارش و شکایت خود را مطرح کنند.


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٢٩٩٩  / تعداد بازدید:  825

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: