دسترسی سریع
جمعه ٢٢ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معدوم سازی بیش از 3تن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و تاریخ گذشته درجغتای

در راستای بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و آرایشی بهداشتی، مواد فاسد و تاریخ گذشته کشف، و معدوم شد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ در راستای بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و آرایشی بهداشتی، مواد فاسد و تاریخ گذشته کشف، و معدوم شد.

  مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای گفت؛ در بازرسی کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت از سطح اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و آرایشی بهداشتی شهرستان، بیش از3 تن مواد فاسد و تاریخ گذشته کشف و توقیف گردید، و متصدیان متخلف به مراجع قانونی جهت رسیدگی معرفی شدند.

  وی افزود؛ پس از هماهنگی با دادستان شهرستان و تنظیم صورت ‌جلسه، اجناس فاسد و توقیف شده توسط نیروهای شهردای و کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت به محل دفن زباله‌های جغتای انتقال، و معدوم شد.

   مهندس زرقانی در ادامه خاطرنشان کرد؛ با توجه به اهمیت سلامتی مردم و شرایط بیماری کرونا، متصدیان نهایت دقت را در ارائه مواد غذایی و خدمات سالم به همشهریان داشته باشند، در غیر اینصورت و درصورت مشاهده موارد تخلف در بازدید کارشناسان، واحد متخلف با هماهنگی مراجع قضایی پلمپ، و متصدی جهت رسیدگی به مراجع قا نونی معرفی خواهند شد.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و با جمعیتی حدود 55هزار نفر در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٢٩٧٢  / تعداد بازدید:  2025

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: