دسترسی سریع
جمعه ٠١ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

گرامیداشت روز دندانپزشک در شبکه بهداشت و درمان جغتای

سلامتی ابعاد گوناگونی دارد، و ارتباط نزدیک سلامت بهداشت دهان و دندان در سلامت عمومی، امروزه بر کسی پوشیده نیست، به همین ‌منظور و ارج نهادن به زحمات و خدمات دندا‌نپزشکان، روز بیست و سوم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ را به مناسبت تصویب طرح تربیت بهداشت یاران دهان و دندان روز دندانپزشک نامیده شده است.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ سلامتی ابعاد گوناگونی دارد، و ارتباط نزدیک سلامت بهداشت دهان و دندان در سلامت عمومی، امروزه بر کسی پوشیده نیست، به همین ‌منظور و ارج نهادن به زحمات و خدمات دندا‌نپزشکان، روز بیست و سوم فروردین ماه سال ۱۳۶۰ را به مناسبت تصویب طرح تربیت بهداشت یاران دهان و دندان روز دندانپزشک نامیده شده است.

  به همین مناسبت مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و دکتر علی شاهی ریاست بیمارستان با حضور در واحد دندانپزشکی شبکه بهداشت شهرستان جغتای این روز را به دندانپزشکان شبکه بهداشت تبریک گفتند.

  مهندس حسین زرقانی گفت: سلامت دهان و دندان در حفظ سلامتی، زیبایی انسان و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها، بسیار مهم است، دندانپزشک بعنوان یکی از اعضای مهم تیم سلامت و با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می‌دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می‌کنند. 

  وی در ادامه افزود؛ بیست و سوم فروردین روز دندانپزشک بهانه‌ای است که از زحمات و خدمات تأثیرگذار دندانپزشکان در عرصه سلامت جامعه، بویژه در خدمات بهداشتی و درمانی شبکه و در شرایط اپیدمی کروناویروس تقدیر و تشکر شود، اینجانب این روز را به همه شما همکاران گرامی تبریک گفته، و آرزوی سلامتی، موفقیت و توفیق روزافزون را برای کلیه همکاران دندانپزشک دارم.


 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٢٩٢١  / تعداد بازدید:  800

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: