دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

پلمپ 3 واحد صنفی در شهرستان جغتای

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ در راستای اجرا و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، اعضای ستاد کرونای شهرستان از اصناف شهر جغتای بازدید، و سه واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شد.

  مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای بیان کرد: در راستای رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و به ویژه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اعضای ستاد کرونای شهرستان از اصناف سطح شهر جغتای  بازدید کردند.

   وی گفت: این بازدید که به صورت سرزده از تعدادی از اماکن و اصناف شهر جغتای  توسط آقای حسینی دادستان، دکترآزادواری معاون فرماندار، نیروی انتظامی، اداره صمت، اتاق اصناف و شبکه بهداشت و درمان انجام شد، 3 واحد صنفی به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های ابلاغی و پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا،  تذکرات بازرسان بهداشت و عدم انطباق با موازین بهداشتی و سایر نواقص بهداشتی پلمب شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با تاکید بر شیوع بیماری کرونا ویروس انگلیسی بیان کرد: با توجه به شیوع این بیماری در کشور و مشاهده آن در شهرستان سبزوار، در صورت مشاهده و بی توجهی مسئولین اصناف و اماکن به دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی برخوردهای قانونی لازم از جمله پلمب واحد متخلف و معرفی به مراجع قضایی صورت خواهد گرفت، لذا همکاری و همراهی همگانی جهت حفظ سلامتی و کنترل این بیماری منحوس در شهرستان لازم و ضروری است.

   مهندس زرقانی گفت؛ همراهی و همکاری مردم شهرستان، بویژه مدیران اماکن عمومی و اصناف در رعایت پروتکل های بهداشتی، از ابتلا بیش از پیش مردم شهرستان به بیماری منحوس کرونا ویروس جلوگیری می کند.

وی افزود؛ بازدیدها به صورت سرزده و مستمر توسط کارشناسان شبکه بهداشت و مسئولین از کلیه اماکن سطح شهر و روستاها ادامه خواهد داشت.٠٨:٣٤ - پنج شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٩٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: