دسترسی سریع
جمعه ٠١ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام تبریک

پیام تبریک دکتر نعمت شاهی به مناسبت روز جهانی رژیم درمانگر

دکتر محمد نعمت شاهی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی 20 اسفند ماه روز رژیم درمانگر را به تمامی فعالان تغذیه در حوزه تغذیه و رژیم درمانی تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر می باشد:


 دکتر محمد نعمت شاهی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی 20 اسفند ماه روز رژیم درمانگر را به تمامی فعالان تغذیه در حوزه تغذیه و رژیم درمانی تبریک گفت .

متن پیام به شرح زیر می باشد:

هوالشافی

در آستانه فرا رسیدن روز جهانی  “رژیم درمانگر،  Nutritionist"s Day” در دومین چهارشنبه ماه مارس مصادف با 20 اسفند ماه سال 1399 با توجه به نقش ضروری دانش آموختگان تغذیه به عنوان رژیم درمانگر در کمک رسانی به مردم برای رسیدن به زندگی سالم تاکید می نماید که رژیم درمانان متعهد به بهبود سلامت عموم مردم و بیماران هستند و بزرگداشت چنین روزی بطور رسمی به منظور بالا بردن آگاهی تیم درمان، برانگیختن عزم رژیم درمانان برای ارائه هر چه بهتر خدمات و حمایت های تغذیه ای در سطح جامعه و همچنین افزایش آگاهی و شناخت جامعه نسبت به رژیم درمانان بنا نهاده شده است.

 خدمات ارزشمند تغذیه دانان ، یک زنجیره کلیدی در بخش مشاوره، پیشگیری و درمان بیماری ها است. رژیم درمانگر با تکیه بر دانش، مهارت و تخصص خود راهکارهای علمی برای سالم زیستن را استخراج کرده و دانش تغذیه را به شکل عملی به مخاطب عام ارائه می دهد.

در شرایط فعلی که با تداوم بحران شیوع بیماری کووید-19 در کشور مواجه هستیم شاهد حضور فعال کارشناسان و مشاوران تغذیه در بیمارستان ها در عرصه تغذیه بالینی هستیم و انتظارمي رود با استعانت ازدرگاه الهي و تلاش و پيگيری تمامی عزیزانی که در عرصه تغذیه و رژیم درمانی صمیمانه تلاش و فعالیت می کنند شاهد کنترل و بهبود روزافزون شاخص هاي تغذیه ای و وضعیت درمان و حمایت های تغذیه ای بيماران بویژه مبتلایان به ویروس کرونای جدید در مراکز تحت پوشش و تابعه  این دانشگاه باشيم.

 این معاونت تمام توان و تلاش خود را به منظور رفع چالش ها و مشکلات موجود بکار می برد. و ضمن تشکر از زحمات كارشناسان تغذيه ستاد و بيمارستان هاى حوزه درمان كه در مدیریت خدمات غذايى و مشاوره های تغذیه و رژیم درمانی دربيمارستان ها با هدف خدمت رسانی بهینه به بیماران و مردم تمام تلاش خود را بکار می بندند، آرزوی توفیق و سربلندی در درگاه الهی برای ایشان دارد و همچنین ازروسا و مسئولین محترم فنی بیمارستان ها درحمايت از اجراى برنامه هاى تغذيه بالينى در بيمارستان ها قدردانی می نماید.

این روز را به پاس تلاش تمامی فعالان در حوزه تغذیه و رژیم درمانی این دانشگاه ارج می نهیم و سربلندی و بهروزی این عزیزان را در عرصه تغذیه بالینی از پروردگار توانا و منان خواستاریم

 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٨٢٣  / تعداد بازدید:  2234

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: