دسترسی سریع
شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

واکستاسیون کرونا در شهرستان جغتای آغازشد

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ امروز اولین سری واکسن کرونا به شبکه بهداشت و درمان جغتای منتقل و تعدادی از افراد اولویت دار در معرض خطر بیماری کرونای شهرستان واکسینه شدند.

   مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای گفت؛ امروز اولین سری واکسن کرونا  از سبزوار به شبکه بهداشت و درمان جغتای منتقل و در مرحله نخست حدود 8 نفر از افراد در معرض خطربیماری و کادر نمونه گیران تست کرونای شبکه بهداشت و درمان واکسینه شدند.

  وی افزود؛ نیروهای واحد بیماری شبکه بهداشت و درمان کار تزریق واکسن کرونا را انجام می‌دهند، و با توجه به شرایط نگهداری خاص واکسن‌ها، بلا فاصله بعد ازانتقال واکسناسیون انجام شد.

  مهندس زرقانی با اشاره به اینکه هر ویال از واکسن کرونا در مرحله اول برای یک نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت؛ با توجه به گران بودن واکسن ‌کرونا، هر ویال از این واکسن دارای کد رهگیری ۲۰ رقمی بوده و اطلاعات آن در سامانه ثبت می‌شود و قابل رصد و قابل رهگیری است.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان خاطر نشان کرد؛ انشاا... واکسناسیون سایر گروه ها در روزهای آینده با رسیدن واکسن از سوی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار انجام خواهد شد.


١٢:٢٥ - پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٩٥٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: