دسترسی سریع
شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای جزو ۵ کانون برتر استان خراسان رضوی شد

   به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ در پی برتر شدن و تقدیر از کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای در مجمع استانی سازمان بسج جامعه پزشکی خراسان رضوی در دهم اسفند ماه، مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای پیامی صادر کرد.

متن پیام وی به این شرح است؛

بسمه تعالی

نیاز مردم به شما از نعمت های خداوند بر شماست، از این نعمت، افسرده و بیزار نباشید «امام حسین (ع)»

  اعمال صالح بندگان به خصوص در حصن حصین توحید و سایه‌ی دلپذیر ولایت قدرتی سرمد و لایزال می‌آفریند که، چون سیلی خروشان، هر سدی را از میان برمی‌دارد و هر مقصودی را دست ‌یافتنی می‌کند. خدمت به خلق موهبتی است الهی که یارای قدردانی آن را در هیچ دست کریمی جز آستان حضرت حق نمی‌توان یافت.

 تلاش و مجاهدت بی ادعا، خالصانه، عاشقانه و شبانه ‌روزی شما جهادگران عرصه سلامت در ‏محرومیت زدایی روستاهای محروم شهرستان و خدمت به بیماران و مبارزه با (ویروس کرونا)، برگ زرین و افتخار بزرگی است که از سوی خداوند سبحان نصیبتان گردیده است.بی شک این از خود گذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور درایام دفاع مقدس رقم زدند، را در خاطرات زنده می کند.

 برادر بسیجی جناب آقای حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای

 رسالت خود می‌دانیم همانطوری که در مجمع استانی سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی و گرامیداشت ۸ اسفندماه روز بسیج جامعه پزشکی، که با حضور سردار افرسیابی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع)، دکتر بحرینی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، احمدزاره مدیرکل اوقاف استان، مهندس آسوده مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان و جمعی از مسئولین و اساتید استانی و مدیران کانون های بسیج جامعه پزشکی استان برگزار، و بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای در بین کانونهای استان، جزو ۵ کانون برتر سال۱۳۹۹ در استان اعلام، و موفق به دریافت لوح تقدیر شد، این جانب این موفقیت را به جنابعالی و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی تبریک، و آروزی خدمات خالصانه و بی شائبه در راه خدمت ‏رسانی، محرومیت زدایی، محروم نوازی، مردم داری، مردم یاری و مردم ‏دوستی در مسیر رشد و بالندگی بیش از پیش این مرز و بوم در ظل عنایات حضرت بقیه‌ا... الاعظم (روحی‌فداه) از محضر خداوند منان خواستارم.

                                       مهندس حسین زرقانی

                              رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای

بسیج جامعه پزشکی از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در سطح کشور آغاز کرده و نخستین شورای مرکزی این نهاد سال ۱۳۷۴ تشکیل شد.
" برپایی بیمارستانهای صحرایی، اعزام گروههای پزشکی تخصصی به مناطق محروم و کم‌برخوردار و ویزیت رایگان نیازمندان در مناسبتهای مختلف، تشکیل و اعزام گروههای اضطراری در مواقع بحران، اجرای همایشها، مسابقات مختلف فرهنگی و کارگاههای علمی آموزشی مرتبط با امور بهداشتی و درمانی" از فعالیتهای بسیج جامعه پزشکی هستند.

  بسیج جامعه پزشکی در خراسان رضوی هم‌اینک ۱۲ هزار نفر عضو شامل پزشکان و کادر درمانی در همه رده‌های عمومی و تخصصی دارد که در قالب ۳۲ کانون بسیج جامعه پزشکی در سطح این استان فعالیت دارند.

  بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی علاوه بر اجرای برنامه‌های درمانی و بهداشتی گوناگون برای گروههای جمعیتی و مناطق جغرافیایی مختلف در طول سال، هر ماه نیز از طریق کانونهای ۳۲ گانه خود گروههای متخصص پزشکی را به نقاط کم‌برخوردار و محروم برای ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی اعزام می‌کند.

 


٠٨:٤١ - چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٧٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: