دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

پلمپ 3 واحد صنفی در بازدید کارشناسان شبکه بهداشت جغتای

  در راستای اجرا و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، کارشناسان شبکه بهداشت از اصناف شهر جغتای بازدید، و سه واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی مدیر شبکه بهداشت و درمان بیان کرد: در راستای رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و به ویژه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از اماکن عمومی و واحد های صنفی بازدید کردند.

    وی گفت: این بازدید که به صورت سرزده از تعدادی از اماکن و اصناف انجام  می شود، 3 واحد صنفی به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی و تذکرات بازرسان بهداشت و عدم انطباق با موازین بهداشتی و سایر نواقص بهداشتی پلمب شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با تاکید بر اعمال محدودیت های جدید بیان کرد: با توجه به این محدودیت ها و روند رو به رشد بیماری در شهرستان، در صورت مشاهده و بی توجهی مسئولین اصناف و اماکن به دستورالعمل های بهداشتی برخوردهای قانونی لازم از جمله پلمب واحد متخلف و معرفی به مراجع قضایی صورت خواهد گرفت، لذا همکاری و همراهی همگانی جهت حفظ سلامتی و کنترل این بیماری منحوس در شهرستان لازم و ضروری است.

    مهندس زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان گفت؛ همراهی و همکاری مردم شهرستان، بویژه مدیران اماکن عمومی و اصناف در رعایت پروتکل های بهداشتی، از ابتلا بیش از پیش مردم شهرستان به بیماری منحوس کرونا ویروس جلوگیری می کند.

وی افزود؛بازدیدها به صورت سرزده و مستمر توسط کارشناسان شبکه بهداشت و مسئولین از کلیه اماکن سطح شهر و روستاها ادامه خواهد داشت.١٢:٥٥ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٩٠٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: