دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

انجام تست سریع کرونا برای 500 نفر از کارکنان صنایع و معادن شهرستان جغتای

در راستای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، انجام آزمایش تشخیص سریع کرونا برای 500 نفر از کارکنان صنایع و معادن شهرستان انجام شد.

  در راستای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، انجام آزمایش تشخیص سریع کرونا برای 500 نفر از کارکنان صنایع و معادن شهرستان انجام شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان گفت؛ در راستای طرح شیهد حاج قاسم سلیمانی و در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا با تشکیل تیم های مراقبتی در شبکه بهداشت و درمان، مراکز پر جمعیت مانند کارخانه ها و اداره های سطح شهرستان مورد ارزیابی آزمایش تشخیص سریع کرونا قرار گرفتند.

  وی افزود؛ در همین زمینه با هما هنگی واحد بهداشت حرفه ای شبکه با کارخانه ها و معادن،  آزمایش تشخیص سریع کرونا (رپید تست) برای 500 نفر از کارکنان صنایع و معادن به صورت رایگان با حضور تیم های نمونه گیر شبکه بهداشت در شیفت های کاری مختلف جهت شناسایی افراد مبتلا و مشکوک انجام پذیرفت.

  مهندس زرقانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم، مسئولین اداره ها، نهادها، اصناف و کارخانه های شهرستان در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا و وضعیت کنونی شهرستان خاطر نشان کرد؛ همه در جهت حفظ سلامت آحاد جامعه با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و به ویژه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، همراهی و مسئولیت پذیری را در اولویت اصلی کار خود داشته باشیم، که هم سلامت خود و هم سلامت همشهریان را فراهم نمایم.


 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٦٠٢  / تعداد بازدید:  1889

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: