دسترسی سریع
چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

مجهز شدن بیمارستان ولی عصر(ع)جغتای به دستگاه اکسیژن ساز پیشرفته

در راستای پیشگیری از بحران و کمبود اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خریداری و تحویل بیمارستان ولی عصر(ع) جغتای شد.

  در راستای پیشگیری از بحران و کمبود اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خریداری و تحویل بیمارستان ولی عصر(ع) جغتای شد.

  روابط عمومی بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای گفت؛ با توجه به این که اولویت اصلی حوزه‌ها بهداشت، سلامت مردم است، افزود: در این مدت تلاش‌های بسیار خوبی برای تجهیز حوزه بهداشت و درمان شهرستان، توسط ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خیرین سلامت صورت گرفته است.

  وی ضمن ابراز خرسندی از خرید و تحویل دستگاه  اکسیژن ساز با توجه به نیاز منطقه از زحمات آقای دکتر مسلم رئیس دانشگاه،  نعمت شاهی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و دیگر مسئولینی که برای تهیه این دستگاه  تلاش نموده اند تقدیر کرد.

  علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) با توجه به نیاز بیمارستان در ایام کرونا به اکسیژن و همچنین هزینه بالا  و خطرناک بودن حمل و نقل اکسیژن از سبزوار، اظهار داشت؛ دستگاه اکسیژن ساز پیشرفته قادر است 600لیتر اکسیژن در ساعت تولید نماید، بطوری که تمامی نیازهای اکسیژن بیمارستان و مراکز درمانی منطقه را فراهم نماید.

  وی گفت؛ این دستگاه با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خریداری و تحویل بیمارستان جغتای گردیده است.

   شاهی خاطر نشان کرد؛ انشاا... این دستگاه تا پایان سال نصب و راه اندازی خواهد شد.


 

 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٩ آذر ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٤٨٨  / تعداد بازدید:  528

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: