دسترسی سریع
جمعه ٢٢ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

بازدید سرزده مسئولین ستاد کرونای جغتای از اصناف و بانک ها

در راستای اجرا و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، مسئولین ستاد کرونای شهرستان از بانک ها و اصناف شهر جغتای بازدیدکردند.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ در راستای اجرا و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، مسئولین ستاد کرونای شهرستان از بانک ها و اصناف شهر جغتای بازدیدکردند.

  در این بازدیددکتر آزادواری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری به همراه سرهنگ ابویسانی، چوپانی رئیس اداره صمت و مهندس حسین زرقانی مدیرشبکه بهداشت و درمان از اعضای ستاد کرونای شهرستان در راستای رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و به ویژه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از تعدای از اماکن عمومی و واحد های صنفی بازدید کردند.

  مسئولین و اعضای ستاد کرونا، بر رعایت و کنترل ضوابط دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مدیریت بیماری کرونا تاکید، و ضمن توصیه به مسئولین اماکن، اصناف و کسبه، جهت حفظ سلامت آحاد جامعه، همراهی و مسئولیت پذیری را در اولویت اصلی کار خود داشته باشند، که هم سلامت خود و هم سلامت همشهریان را فراهم کنند.

                  گزارش تصویری


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٨ آذر ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٤٥٥  / تعداد بازدید:  930

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: