دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر آمار و فناوری اطلاعات عنوان کرد؛

رشد بیش از20 درصدی کاربران وب سایت دانشگاه / ارتقاء وب سایت دانشگاه به نسخه جدید

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: طی ماه های اخیر تعداد کاربران و مراجعین به وب سایت این دانشگاه بیش از20درصد رشد داشته است.

وبدا سبزوار / مهندس رضا یوسفی با اشاره به ارزیابی وب سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در شاخص های اختصاصی در گفتگو با وبدا اظهار کرد: افزایش چشمگیر تعداد کاربران و مراجعین وب سایت این دانشگاه نشان از پیشرفت و افزایش رضایت مندی می باشد.

وی با اشاره به افزایش کاربران  موبایل و تبلت طی2 ماه گذشته،افزود: طی بررسی های انجام شده  شاهد افزایش زمان حضور کاربر و کاهش میزان خروج سریع از سایت هستیم که نشان از افزایش رضایتمندی کاربر از مطالب مورد نظر خود و افزایش میزان کیفت نمایش مطالب هستیم.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات با اشاره به کاهش بازدید میزان بازدید صفحات داخلی،اضافه کرد: دراین راستا و با هدف یکپارچگی و ایجاد اطمینان برای  کاربران در تمام صفحات، با تلاش واحد نرم افزار و پرتال مدیریت قالب وب سایت دانشگاه به نسخه جدید ارتقاء یافت.

مهندس یوسفی با بیان اینکه مشکل عمده کاربران وب سایت عدم دسترسی صحیح و مناسب در تلفن های همراه بود،بیان داشت: در قالب جدید وب سایت دانشگاه سعی بر آن شد این مشکل مرتفع و کاربران به راحتی به تمامی مطالب در همه گونه وسایل ارتباطی و الکترونیکی دسترسی داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین درنسخه جدید خطاها و مشکلات سایت از لحاظ رتبه بندی سئو تا حد امکان رفع، تا ضمن افزایش رضایتمندی کاربران شاید افزایش کاربران و سهولت دسترسی مطالب در جستجوی های اینترنتی گردد.

یوسفی تصریح کرد: ایجاد طراحی زیبا و متفاوت،یکسان سازی و یکپارچگی قالب در تمامی بخش ها،ایجاد نمایش صحیح در موبایل ها و تبلت ها،افزایش راندمان و کارایی سایت ورفع نواقص موجود در سایت از جمله مزیت های نسخه جدی می باشد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطرنشان کرد: امید است با همکاری و همیاری بخش های  مختلف و ایجاد انگیزه در کارکنان در حوزه وب، ارتقاء روز افزون وب سایت که نماد و نماینده دانشگاه در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد را شاهد باشیم.

 


١٠:١٤ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٧٩١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: