دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

تعطیلی و پلمپ 5 واحد صنفی در شهرستان جغتای

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/  5 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی طی بازدید اعضای ستاد کرونای شهرستان پلمب شد.

   مهندس حسین زرقانی مدیرشبکه بهداشت و درمان بیان کرد: دکتر آزادواری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، حسینی دادستان، مرادی علی آبادی فرماندهی نیروی انتظامی، چوپانی رئیس اداره صمت و کارشناسان شبکه بهداشت، اعضای ستاد کرونای شهرستان در راستای رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی و به ویژه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از تعدای از اماکن عمومی و واحد های صنفی بازدید کردند.

   وی گفت: این بازدید که با موج جدید شیوع کرونا انجام شد، تعدادی از اماکن و اصناف تذکر گرفتند، و 5 واحد صنفی به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی و تذکرات بازرسان بهداشت و عدم انطباق با موازین بهداشتی و سایر نواقص بهداشتی پلمب شد.

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان با تاکید بر اعمال محدودیت های جدید بیان کرد: با توجه به این محدودیت ها و روند رو به رشد بیماری در شهرستان و با توجه به تشدید بازرسی های بازرسان بهداشتی از اماکن و مراکز، در صورت مشاهده و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی برخوردهای قانونی لازم از جمله پلمب واحد متخلف صورت خواهد گرفت، لذا همکاری و همراهی همگانی جهت حفظ سلامتی و کنترل این بیماری منحوس در شهرستان لازم و ضروری است.

  وی هشدار داد: گشت های مشترک، نظارت و کنترل مستمر بر رعایت همه ضوابط و اصول بهداشتی که از سوی وزارت بهداشت و ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مدیریت بیماری کرونا اعلام شده و می شود، تاکید و انتظار می‌رود مسئولین اماکن، اصناف و کسبه حفظ سلامت آحاد جامعه را اولویت اصلی خود بدانند.

  زرقانی خاطرنشان کرد: انتظار داریم که همانطور که درمرحله‌ های قبل،همه مردم، مدیران اماکن و اصناف شهرستان با مشارکت، همراهی ومسئولیت پذیری خود را نشان دادند دراین مرحله نیز به همین نحو همکاری کنند، که هم سلامت خود و هم سلامت همشهریان را فراهم کنند.

  مهندس زرقانی تاکید کرد: تنها راه مقابله با این بیماری خطرناک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک است وهمشهریان محترم می توانند تا جایی که برای آنها مقدور است از حضور بی مورد در محل های شلوغ پرهیز و حوزه سلامت شهرستان را در این مرحله کمک کنند.

                                   گزارش تصویری١١:٥٥ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٦١    /    تعداد نمایش : ٣٩٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: