دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از فرزندان ممتازهمکاران جغتای

   مراسم تجلیل از پنج نفر از فرزندان ممتازهمکاران، با حضور مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت ودرمان، دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) و مسئولین واحدها برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت ودرمان ضمن خیر مقدم به حاضران، گفت؛ باعث افتخار شبکه است، که تعدادی از فرزندان همکار به عنوان ممتاز انتخاب شده‌اند، و موفقیت فرزندان عزیز و آینده‌سازان کشور برای کسب در مقامهای بالاتر را با همت و تلاش خود و خانواده آرزومندیم.

  وی هدف از برگزاری این مراسم را اجر نهادن به تلاش‌های فرزندان کارکنان دانست، و افزود؛ وجود اعتقاد در بین خانواده‌ها نسبت به پیشرفت علمی فرزندان خود یک نعمت الهی است، وظیفه ما این است تا جایی که در توان داریم فرزندان خود را در راه کسب علم و اخلاق و رشته های مورد علاقه فرزند، کمک و حمایت کنیم.

  در ادامه دکتر علی شاهی ریاست بیمارستان ولی عصر(عج) به پاس کسب مقام توسط فرزندان همکاران افزود؛ بر این باوریم که استقلال، آزادی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون همت و سخت‌کوشی این نوجوانان عزیز است، که با تلاش و مجاهدت علمی خود امید را به جامعه و نسل آینده اعطا می‌کنند. اگر تلاش و همت والدین نبود، هرگز چنین موفقیت‌هایی به دست نمی‌آمد. اهمیت دادن به تحصیل فرزندان خود نوعی سرمایه‌گذاری برای پیشرفت و ارتقای کشور است.

  در این مراسم که والدین و فرزندان کارکنان شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) حضور داشتند، از فرزندان همکارانی که در رشته های سرود، نهج البلاغه، قرآن و اذان، تئاتر و رشته رزمی مقامهای شهرستانی و استانی کسب کرده بودند، با اهدای لوح و هدیه که از طرف دکتر مسلم ریاست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی در قالب طرح فرزانگان تهیه شده بود، تقدیر به‌ عمل آمد.١٤:٠٥ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٣٧    /    تعداد نمایش : ١٣٧٧


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: