دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستادکرونای جغتای

  جلسه ستاد کرونای شهرستان در راستای اجرا و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در مدارس سطح شهرستان، صبح امروز دوشنبه، در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان جغتای برگزار گردید.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان گفت؛ با توجه شیوع موج جدید کرونا، جلسه ستاد کرونای شهرستان با حضور دکتر آزادواری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، حسینی دادستان دادسرا و دستورانی رئیس آموزش و پرورش، در جهت رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا در مدارس شهرستان جغتای برگزار گردید.

  وی افزود؛ در این جلسه تصمیماتی در مورد برنامه ریزی کامل جهت اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در مدارس و پیشگیری از ابتلای دانش آموزان و کادر آموزشی و اداری در شرایط فعلی و پیش رو گرفته شد.

  مهندس زرقانی در ادامه با توجه به افزایش مبتلایان به کروناویروس در موج جدید بیماری در شهرستان گفت؛ همکاری و همراهی همه مردم، مسئولین و مدیران دستگاه های شهرستان در راستای پیشگیری و مقابله با این بیماری منحوس، مانند اوایل شیوع بیماری ضروری است.

    رئیس شبکه بهداشت و درمان در پایان خاطرنشان کرد؛ در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی توسط مردم  شهرستان، ناچاراً به اجرای محدودیت های بیشتری در همه زمینه ها خواهیم بود.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.١٢:٥٠ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٧١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: