دسترسی سریع
سه شنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام رئیس شبکه بهداشت ودرمان درتقدیرازمدیرکانون بسیج جامعه پزشکی جغتای

مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای درپی تقدیرازحمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای و کانون برتر در نشست مجمع سالیانه بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی پیامی صادر کرد.

 روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای در پی تقدیر از حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای و کانون برتر در نشست مجمع سالیانه بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی پیامی صادر کرد.

متن پیام وی به این شرح است؛

بسمه تعالی

نیاز مردم به شما از نعمت های خداوند بر شماست، از این نعمت، افسرده و بیزار نباشید «امام حسین (ع)»

  اعمال صالح بندگان به خصوص در حصن حصین توحید و سایه‌ی دلپذیر ولایت قدرتی سرمد و لایزال می‌آفریند که، چون سیلی خروشان، هر سدی را از میان برمی‌دارد و هر مقصودی را دست ‌یافتنی می‌کند. خدمت به خلق موهبتی است الهی که یارای قدردانی آن را در هیچ دست کریمی جز آستان حضرت حق نمی‌توان یافت.

 تلاش و مجاهدت بی ادعا، خالصانه، عاشقانه و شبانه‌روزی شما جهادگران عرصه سلامت در ‏محرومیت زدایی روستاهای محروم شهرستان جغتای و خدمت به بیماران و مبارزه با (ویروس کرونا)، برگ زرین و افتخار بزرگی است که از سوی خداوند سبحان نصیبتان گردیده است.بی شک این از خود گذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور درایام دفاع مقدس رقم زدند، را در خاطرات زنده می کند.

 برادر بسیجی جناب آقای حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای

  رسالت خود می‌دانیم همانطوری که در نشست مجمع سالیانه بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی که با حضور سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع)، دکتر بحرینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر ذاکریان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و جمعی از مسئولین و اساتید استانی و مدیران و جانشینان کانون های بسیج جامعه پزشکی استان برگزار گردید، از جنابعالی تقدیر شد،  این جانب این موفقیت را تبریک،  و آروزی خدمات خالصانه و بی شائبه در راه خدمت ‏رسانی، محرومیت زدایی، محروم نوازی، مردم داری، مردم یاری و مردم ‏دوستی در مسیر رشد و بالندگی بیش از پیش این مرز و بوم در ظل عنایات حضرت بقیه‌ا... الاعظم (روحی‌فداه) از محضر خداوند منان خواستارم.موفق ومؤید باشید.

                                       مهندس حسین زرقانی

                              رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای

 

  گفتنی است؛ بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای از سال 1389 فعالیت خود را در سطح شهرستان آغاز و اعزام گروههای پزشکی عمومی و تخصصی به مناطق محروم و کم‌برخوردار و ویزیت رایگان نیازمندان در مناسبتهای مختلف، تشکیل و اعزام گروههای اضطراری در مواقع بحران، اجرای همایشها، مسابقات مختلف فرهنگی و کارگاههای علمی آموزشی مرتبط با امور بهداشتی و درمانی از فعالیتهای بسیج جامعه پزشکی هستند.

  با توجه به نبود پزشک عمومی و متخصص در اعزام تیم های کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای، از پزشکانی که قصد خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم و دور افتاده حتی برای یک روز در سال را دارند، دعوت به همکاری می کنیم.


 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٢٧٦  / تعداد بازدید:  1756

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: