دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید بازرسین کمیته انطباق و شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه ازشبکه و بیمارستان جغتای

   در راستای بازدیدهای میدانی از شبکه و بیمارستان، کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی و بازرسین دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت ودرمان و بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای بازدید کردند.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ در ابتدا کارشناسان دانشگاه با حضور در دفتر ریاست بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای، با حجت الاسلام والمسلمین وحدانی نسب نماینده ولی فقیه در شبکه بهداشت جغتای، مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان و دکتر علی شاهی رئیس بیمارستان دیدار کردند.

   مهندس زرقانی و دکتر علی شاهی، ضمن تشکر و قدردانی از حضور بازدید کنندگان، گزارشی از خدمات در حوزه سلامت و درمان و بحران ویروس کرونا ویروس ارائه کردند.

  در این بازدید، کارشناسان دانشگاه، بخش های اداری، بستری، آزمایشگاه و سایر واحدها را از دیدگاه های انطباق امور پزشکی با موازین شرع مقدس اسلام، تکریم بیماران و مراجعین،  به منظور اجرای بهتر فرایند آیین نامه انطباق و بهبود وضعیت موجود مراکز درمانی مورد بازدید قرار دادند.

  بازرسین دانشگاه علوم پزشکی سبزوار سپس با حضور در سالن اجتماعات دفتر، نقاط قوت را مورد تاکید و راه کارهای لازم را برای اصلاح فرآیندهای مشکل دار و رفع نواقص احتمالی ارائه دادند.١٣:٤٧ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٧٦٧


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: