دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه برنامه ریزی ویژه دهه پایانی ماه صفر در شبکه جغتای

  جلسه برنامه ریزی ویژه دهه پایانی ماه صفر با حضور دکتر آزادواری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، حجت الاسلام وحدانی نسب مسئول سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سردارآبادی مسئول اداره اوقاف و مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان جغتای برگزارشد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ دکتر علی اکبر آزادواری معاون فرماندار، از عملکرد شبکه بهداشت و درمان در دهه اول ماه محرم تقدیر و در مورد اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در دهه پایانی ماه صفر تأکید و خواستار همراهی و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و اعضای ستاد کرونا و مردم شهرستان در مورد پیشگیری و مقابله با بیماری منحوس کرونا با شبکه بهداشت و درمان شد.

وی در ادامه بر رعایت مصوبات و دستورالعمل های ستاد کرونا شهرستان در دهه پایانی ماه صفرتوسط مسئولین ومردم شهرستان تاکید کرد.

  مهندس زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان در این جلسه، گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت و مشکلات ایجاد شده در اجرای پروتکل های بهداشتی در دهه اول محرم ارائه، و از همراهی اعضای ستاد کرونای شهرستان بویژه فرماندار، امام جمعه، دادستان و... در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

  وی با توجه به شروع فصل پاییز و سرما گفت؛ همراهی و همکاری اعضا ستاد کرونا و به خصوص مردم شهرستان در رعایت پروتکل های بهداشتی در دهه دوم پایانی ماه صفر، از ابتلا بیش از بیش مردم شهرستان به بیماری منحوس کرونا ویروس جلوگیری می کند.١٣:٣٧ - يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢١٨    /    تعداد نمایش : ٤٩٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: