دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

چهارم مهرماه مصادف با 26 سپتامبر روز بهداشت محیط

تجلیل از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای

به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، با حضور مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان، دکتر علی شاهی ریاست بیمارستان ولی عصر(عج) و جمعی از مسئولین واحدهای شبکه، از پرسنل بهداشت محیط این شبکه تجلیل شد.

  به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، با حضور مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان، دکتر علی شاهی ریاست بیمارستان  ولی عصر(عج) و جمعی از مسئولین واحدهای شبکه، از پرسنل بهداشت محیط این شبکه تجلیل شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی مدیر شبکه بهداشت و درمان در این مراسم گفت؛ همکاران و زحمت کشان حوزه بهداشت محیط با احساس مسئولیت و تمام کاستی ها، کمبودها و مشکلات در فعالیت های اجرایی همچون بازرسی مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، کنترل بهداشتی  مواد غذایی، آب و... سعی و تلاش خود را در خدمت رسانی به آحاد مردم شهرستان جغتای برای ایجاد جامعه و محیط زیست سالم وبویژه در چند ماه اخیر در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس به کار گمارده اند.

  وی در ادامه گفت؛ با توجه به اهمیت کار بهداشت محیط این روز فرصتی است تا همکاران با نگاهی نو به توانمندی ها و دستاوردهای حوزه بهداشت برای تکریم به هنگام و شایسته مردم و ارتقاء سلامت جامعه و جلب مشارکت مردمی و همکاریهای بین بخشی و حمایت مسئولین بویژه نظارت وآموزش در حوزه سلامت و پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس و برخورداری از محیط سالم  تلاش نمایند .

   مهندس زرقانی، دکتر علی شاهی و مسئولین واحدها، ضمن تبریک روز چهارم مهرماه مصادف با 26 سپتامبر روز بهداشت محیط از کلیه همکاران بهداشت محیط این شهرستان، و احساس مسئولیت آنها که با همت والا و تلاش بی‌وقفه در ارتقاء سلامت آحاد جامعه می‌کوشند تقدیر و تشکر کردند.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدا لوح از زحمات پرسنل بهداشت محیط تجلیل شد.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن هشت مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٢١٥  / تعداد بازدید:  1151

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: