دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای به مناسبت روزجهانی بهداشت محیط

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت درمان جغتای  درپیامی 26سپتامبر مصادف با 4 مهرماه روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت.

متن پیام وی به این شرح است؛

   چهارم مهرماه مصادف با 26 سپتامبر روز جهانی بهداشت نام گرفته، تا به زحمات تلاشگران عرصه بهداشت محیط ارج نهاده شود، این روز فرصتی است تا با نگاهی نو به توانمندی ها و دستاوردها این حوزه برای تکریم به هنگام و شایسته مردم و ارتقاء سلامت جامعه بویژه در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس تلاش نموده، وبا توانمندی که در همکاران واحد بهداشت محیط وجود دارد، بی شک این اهداف دست یافتنی است.

   اینجانب فرصت را مغنتم شمرده واین روز را به همه همکاران و زحمت کشان حوزه بهداشت محیط که با احساس مسئولیت و تمام کاستی ها، کمبودها و مشکلات در فعالیت های اجرایی همچون بازرسی مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، کنترل بهداشتی  مواد غذایی و آب و... سعی و تلاش خود را در خدمت رسانی به آحاد مردم شهرستان جغتای برای ایجاد جامعه و محیط زیست سالم و پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس به کار گمارده اند تقدیر و تشکر نموده و از از درگاه الهی سعادت، بهروزی و موفقیت را برایتان مسئلت دارم.

                                                مهندس  حسین زرقانی

                                   رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای


٠٧:٣٠ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: