دسترسی سریع
يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای به مناسبت روزکارمند

مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای در آستانه فرا رسیدن چهارم شهریور، روز کارمند، طی پیامی این روز را به تمامی کارمندان تبریک گفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای در آستانه فرا رسیدن چهارم شهریور، روز کارمند، طی پیامی این روز را به تمامی کارمندان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای؛ متن این پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

محیط کارمندی، محیط شرافت و پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است.  مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)

  کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال دانشگاه و خدمتگزار مردم شایسته تقدیر و بیان است ازاين رو سزاوار است امروز را قدر بدانيم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والاي کارمندان کشور بکوشيم.

  موفقیت سازمان ها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در مسیر حرکت سازمان به سوی چشم انداز های تعیین شده، نقش موثری ایفا نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند برای تعالی سازمان خواهد بود. بویژه اینکه تعالی و ارتقاء در حوزه سلامت، کام تمامی اعضای سازمان و جامعه را شیرین تر خواهد نمود .

  تلاش شما کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای، زمینه ساز توسعه و پیشرفت و دستیابی به اهداف بزرگ این مجموعه و در نهایت ارتقاء سلامت جامعه است. امید است با تلاش و کوششی مضاعف برای حفظ و ارتقای سلامت جامعه  و خدمت به مردم، گام برداریم.

  بدین وسیله ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، چهارم شهریور روز کارمند را به همه همکاران خدوم، دلسوز و متعهد شبکه بهداشت درمان جغتای تبریک می گویم، و برای همه آرزوی سلامتی و توفیق را از درگاه حق تعالی خواستارم.

                                                                      مهندس   حسین زرقانی

                                                       رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٠٨٩  / تعداد بازدید:  1010

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: