دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

جلسه هم اندیشی شورای اسلامی روستای فراشیان با ریاست شبکه بهداشت و درمان جغتای

جلسه هم اندیشی با حضور روحانی روستا، شورای اسلامی و دهیاری روستای فراشیان در راستای انتقال مشکلات مربوط به حوزه سلامت، در محل دفتر ریاست شبکه برگزارشد.

  جلسه هم اندیشی با حضور روحانی روستا، شورای اسلامی و دهیاری روستای فراشیان در راستای انتقال مشکلات  مربوط به حوزه سلامت، در محل دفتر ریاست شبکه برگزار شد.

   روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ حجت اسلام هادی زاده روحانی روستای، شورای اسلامی ودهیاری فراشیان ضمن تقدیر و تشکر از مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت در جهت راه اندازی مرکز خدمات جامع سلامت فراشیان، به بیان دیدگاه ها ومشکلات خود در ارتباط با بهداشت ودرمان پرداختند، و از ریاست شبکه خواستار رفع مشکلات حوزه سلامت شدند.

   مهندس زرقانی ریاست شبکه بهداشت از روحانی، اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستای فراشیان در پیگیری مشکلات و خواسته ها ی بهداشتی روستا تقدیر و تشکر نمودند و ضمن قول پیگیری در جهت حل و رفع مشکلات از مجاری قانونی، خواستار کمک مردم در برنامه خیرین سلامت شدند.

  شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٠٢٢  / تعداد بازدید:  1371

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: