دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیداراعضای شورای اسلامی روستای حطیطه با رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای

اعضای شورای اسلامی، دهیاری و تعدادی از معتمدین روستای حطیطه با حضور در دفتر مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای با وی دیدار و گفتگوکردند.

  اعضای شورای اسلامی، دهیاری و تعدادی از معتمدین روستای حطیطه با حضور در دفتر مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای با وی دیدار و گفتگوکردند.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی، دهیاری و معتمدین در پیگیری مشکلات و خواسته ها بهداشتی روستای حطیطه توسط آنها در این دیدار گفت؛ در طرح اصلاحیه وزارت بهداشت و درمان در سال 1395 ایجاد و راه اندازی خانه بهداشت روستای حطیطه دیده شد، که با تجهیز و راه اندازی این خانه بهداشت، دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی بهتر و آسانتر خواهند بود.

   وی در ادامه افزود؛ با توجه به شرایط اقتصادی در حال حاضر امکان تجهیز و راه اندازی خانه بهداشت امکان پذیر نیست مگر با همت خیرین، که می تواند حضور خیرین در برنامه های سلامت، روز به روز شاهد تحقق و پیشرفت در بحث سلامت در روستاهای سطح شهرستان جغتای باشیم.

  شورای اسلامی، دهیاری و معتمدین روستای حطیطه از توجه ریاست دانشگاه و ریاست شبکه بهداشت و درمان جغتای در خصوص ارائه خدمات بهداشت و درمان و توجه به بحث سلامت تقدیر، و مشارکت خود را در تأمین تجهیزات و فضای فیزیکی جهت تسریع در شروع به کار خانه بهداشت متعهد، تا مردم روستای حطیطه در آینده نزدیک از خدمات بهداشتی و درمانی با دسترسی بهتر، بهره مند گردند.

   گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٨٩٣  / تعداد بازدید:  1466

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: