دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

حضورمسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی در جغتای

دکتر ذاکریان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی با ریاست شبکه، مدیر و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کرد.

   دکتر ذاکریان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی با ریاست شبکه بهداشت، مدیر و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ دکتر محسن ذاکریان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی در این دیدار گفت؛ باید شکر خداوند را بجا آوریم که زندگی ما را در این دوره که همه آروزمندان در همه دوران ها آرزو آن را داشتند قرار داد و این کار ما را سخت تر می کند و می طلبد که با شکر گذاری از خداوند منان، همه بسیجی وار در تبعیت از ولایت در همه صحنه ها حاضر باشیم.

   وی درادامه گفت؛ حضور و همبستگی ملت ایران در میدان بحرانها مثل سیل، کرونا ویروس از خود کارنامه آبرومند و درخشانی به جا گذاشته است، بسیجان با وقف شدن در راه انقلاب  و در میدان های سخت بویژه مبارزه با بیماری کرونا جلوه های ارزشمند و بسیار زیبایی بوجود آورد که برگ برنده ملت ما رویکرد گفتمانی ما بود.

  محسن ذاکریان اظهار کرد: ستاد کرونای بسیج پزشکی از نیمه دوم اسفند ماه در قالب چهار کمیته اطلاع‌رسانی، درمانی، آموزشی و نظارتی فعال شده، هرچند که فعالیت‌های پزشکان، پرستاران و بهیاران بسیجی از زمان ورود کرونا به استان آغاز شد و بسیجیان جامعه پزشکی خراسان رضوی همکاری خوبی هم با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان داشته‌اند.

  رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت؛ تعداد ۱۵۰۰ داوطلب بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف مبارزه با کرونا اعم از درمانی و غیردرمانی جهت همکاری اعلام آمادگی کرده‌اند.

  دراین دیدار مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان گفت؛ با شیوع ویروس کرونا همه دستگاه‌های شهرستان همکاری داشته و دارند، بویژه همکاری ناحیه مقاومت بسیج، همه بسیجیان شهرستان، بسیج جامعه پزشکی، نیروهای جهادی، مردم و مسئولین شهرستان در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس که با تمام توان و بدون هیچ چشم داشتی همیشه درصحنه حاضر بوده و هستند تا این بیماری مدیریت شود، تقدیر و تشکر کرد، و آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با بسیج جامعه پزشکی استان وشهرستان اعلام داشت.

  در ابتدای جلسه حمزه محمدآبادی مدیرکانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای، گزارش کاملی از فعالیت ها و عملکرد حوزه بسیج جامعه پزشکی شهرستان ارائه کرد.

  در پایان دکترمحسن ذاکریان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با اهدای لوحی از حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی تقدیر کرد.
  شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد. 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٨٦٥  / تعداد بازدید:  1366

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: