دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار ریاست شبکه بهداشت و درمان با مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جغتای

مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان با محمدمهدی پیل مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جغتای دیدار و گفتگو کرد.

  مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان با محمدمهدی پیل مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جغتای دیدار و گفتگو کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان در دیدار با پیل مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت؛ با شیوع بیماری ویروس کرونا همه دستگاه‌های شهرستان بویژه مردم  در صحنه حاضر بودند، و با همکاری همه دستگاهها بوده و هست که تاکنون این بیماری مدیریت شده است.

  زرقانی در ادامه افزود؛ اداره فرهنگ و ارشاد در بحران ها جهت آرامش مردم بسیار نقش آفرینی داشته و دارد، وی ضمن تقدیر از مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با اداره فرهنگ و ارشاد اعلام کرد.

  در ادامه محمد مهدی پیل مسئول اداره فرهنگ و ارشاد از فعالیت های انجام شده در مورد بیماری کرونا ویروس از ریاست و کادر بهداشتی و درمانی شهرستان تقدیر و تشکر، و از آمادگی و همکاری خود با شبکه بهداشت در حوزه فرهنگ و ارشاد( ایجاد کتابخانه سیار جهت پرسنل و...) اعلام آمادگی کرد.

  گفتنی است در حاشیه این دیدار مهندس حسین زرقانی از صنایع دستی و فرهنگی شهرستان جغتای موجود در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدن کرد.
 شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٨٤٨  / تعداد بازدید:  827

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: