دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

یادداشت رییس دانشگاه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مشعل داران توسعۀ آگاهی

  بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی،روز مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند.

  بدون شک ایجاد و تسهیل ارتباط با هم نوع و محیط یکی از اساسی ترین نیاز هاى انسان از گذشته تا امروز بوده است و نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کنند، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است.

  این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

  روابط عمومى ها به دلیل گستره وسیع و تنوع فعالیت به خصوص در حوزه سلامت وظیفه بسیار سنگینى را بر عهده دارند. تضمین تامین سلامت درگرو نظام ارتباطی مبتنی بر ساختاری پاسخگو ، آموزنده، اطلاع رسان، آگاهی بخش ، مشاوره وتامین کننده جریان آزاد اطلاع رسانی است.کارکنان روابط عمومى  از یک سو با مردمی در ارتباط بوده و از سوی دیگر پل ارتباطى کادر بهداشت و درمان کشور و مشکلات آنها هستند.

  اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون مسالت دارم. امید است که در ادامه این مسیر با آگاهی از مسوولیت خطیر خود در روابط عمومی با تلاش و آگاهى هر چه بیشتر گام برداشته شود.

 دکتر علیرضا مسلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٧٧٥  / تعداد بازدید:  803

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: